• Reklama

{ NEWEST_TOPICS } { TOP_FIVE_ACTIVE } { TOP_FIVE_NEWEST }

Ocena kandydatów w wyborach 2010

Prośby, petycje, skargi i zażalenia do Burmistrza i Jastrowskiej RM!

Moderator: Luke

Postprzez Kotinho94 » 2010-11-17, 22:44

"Każdy sobie rzepkę skrobie!"

A czy jest świadek tych "usłyszanych" zdarzeń?
Bo mi się wydaje że to jest plotka jak multum innych, zamiast doszukiwać się pozytywów to wszyscy negują każdego po kolei za to że próbuje zdobyć poparcie wyborców [ plakaty etc.]
Nie rozumiem większości ludzi tutaj się wypowiadających być może dlatego że jestem za młody ale moim okiem wygląda to tak :
- Nie pójdę na wybory bo nie ma cudotwórcy
- Będę narzekał że nic się nie zmieniło
- Nie robię nic bo po co lepiej ponarzekać

Jeśli nie macie kandydata którego byście chcieli to wybierzcie najlepszego z możliwych.
:roll:
Awatar użytkownika
Kotinho94

Miejscowość: Jastrowie

Postprzez stalin » 2010-11-17, 23:29

Spotkania p.Pokajewicza nie są ideałem ale nazwanie spotkanie p.Wojtiuka "ekskluzywnym"urąga przyzwoitości.Pan Wojtiuk poza obiecankami nie przedstawia nic kostruktywnego.

Moja propozycja finału: Pokajewicz - Krzywda .
Przed II turą zrobić między tymi panami debatę.
Awatar użytkownika
stalin

Postprzez Ziomal » 2010-11-17, 23:34

Trochę w tym sensowności "jak się niema co lubi to się lubi co się ma".
Eks towarzysz Wojtiuk i towarzysz Antoniewicz niech wrócą na wieś(Nadarzyce, Łomczewo).
Załączniki
Jo jestem  Jastrowiok.jpg
Jo jestem Jastrowiok.jpg (15.88 KiB) Obejrzany 1076 razy
Awatar użytkownika
Ziomal

Słuchają go pająki

Postprzez klakier » 2010-11-18, 01:41

Spotkania Wojtiuka faktycznie można nazwać eksluzywnymi : Brzeźnica kol. : Sołtys z rodziną czyli rodzina Wojtiuka + pani świetlicowa-razem 8 osób, Brzeźnica : 1 osoba ....itd. Gość jeździ i spotyka się z pajakami, bo ludzie coś bliżej nie chcą być - a dlaczego....?, sam sobie ów człek powinien odpowiedzieć !
Podpowiem: Trzeba było ludzi nie krzywdzić !
klakier

Postprzez Papa'eL » 2010-11-18, 01:56

Tak sobie czytam ulotkę SLD z programem i uśmiech od ucha do ucha mam :) Ale taki ironiczny raczej, bo z tym deptakiem to ich chyba fantazja za bardzo poniosła :D
W ogóle wszędzie same obietnice - zrobimy to, zrobimy tamto itp. Skąd ta pewność? Macie własne fundusze na to?
To nie tyczy się tylko Antoniewicza i spółki, ale reszty obiecujących też.
Kandydaci powinni się zastanowić nad REALIAMI, bo życie zawsze weryfikuje plany. Nie da się mieć wszystkiego. :)

Jak dla mnie najważniejszą rzeczą w tej chwili dla Jastrowia powinna być OBWODNICA i wypędzenie na nią tych wszystkich samochodów ciężarowych i przejezdnych. Wtedy bezpieczne przejścia na Kieniewicza/Żymierskiego/Roosevelta potrzebne nie będą, bo starczą te co są. (mała aluzja do programu SLD). ;)
Gdybym miał stawiać pomnik dla potomnych już dzisiaj
To rozsypałbym piasek i napisał "chęć życia"
Papa'eL

Postprzez Luke » 2010-11-18, 07:24

Papa'eL napisał(a):Jak dla mnie najważniejszą rzeczą w tej chwili dla Jastrowia powinna być OBWODNICA i wypędzenie na nią tych wszystkich samochodów ciężarowych i przejezdnych.

Jak to się stanie, to w ogóle Jastrowie zostanie zakopane i zaorane. Posieją wtedy tutaj buraki a przedsiębiorcy ze Złotowa jeszcze na tym zrobią biznes 8-)

Ja skłaniałbym się do bardziej efektywnego wykorzystania tego, iż droga krajowa przebiega przez Jastrowie. Temat rzeka, odbiega od meritum, zatem trzymajmy się Oceny kandydatów w wyborach 2010r.
Copyright by Luke © 2009 |REKLAMACJE -> GG-3038613| by Luke ®

Image Piszę poprawnie po polsku
Image
Awatar użytkownika
Luke

Miejscowość: Jastrowie

Postprzez Lilianna » 2010-11-18, 11:06

W końcu i tak ktoś zostanie wybrany,a wtedy przez 4 najbliższe lata będziemy oceniać jego/jej postępowanie i realizację obietnic..W razie czego zawsze można potem wybrać kogoś innego ;-)
Awatar użytkownika
Lilianna

Postprzez K.Wodecki » 2010-11-18, 11:24

Złotów Człuchuw Chojnice
Piła Szczecinek mają obwodnice budują za euro jutro my za zł i obudzimy się zręką w nocniku
To wymóg czsów i bezpieczństwa mieszkańców JASTROWIA
K.Wodecki

Postprzez katarzyna » 2010-11-18, 11:58

stalin napisał(a):Spotkania p.Pokajewicza nie są ideałem ale nazwanie spotkanie p.Wojtiuka "ekskluzywnym"urąga przyzwoitości.Pan Wojtiuk poza obiecankami nie przedstawia nic kostruktywnego.

Moja propozycja finału: Pokajewicz - Krzywda .
Przed II turą zrobić między tymi panami debatę.

Tak się zastanawiam mój drogi czy wogóle byłeś na spotkaniu z Piotrem Wojtiukiem? Ja byłam i przeciwnie do tego co napisałeś, ten człowiek niczego nie obiecywał, wręcz przeciwnie, realnie określił w jakiej sytuacji jest Gmina, jakie jest zadłużenie, twardo stąpa po ziemi i posługiwał się konkretnymi danymi. Odpowiedz mi, byłeś na spotkaniu? Bo póki co widzę Cię w szeregu chłopców Piotra Pokajewicza!
Awatar użytkownika
katarzyna

Postprzez stalin » 2010-11-18, 12:41

Kasiu dziękuję za komplement "chłopców",powiedz to mojej żonie ,która twierdzi , że jestem stary.Moim faworytem jest "super Radny" w Prezentacji.
A propos obiecanek na zebraniu w Kolonii Brzeźnica twierdzi ,że są pieniądze na ich świetlicę.( a to jest chłam , może będą po ustaleniu Budżetu 2011.
Widzę ,że Wojtiuk jest twoim ideałem ,Moim Nie i nie będzie( ciekawe co powiesz jak RIO sprawdzi w jaki sposób pan dyrektor zarządzał finnasami wspólnot- powodzenia)
Awatar użytkownika
stalin

Re: pewnie nikt z tego forum

Postprzez Charlie's Angel » 2010-11-18, 12:51

Kaś napisał(a): ja zagłosuje na Krzywde,chociaz ma małe szanse :-( ale dla tego miasta byłby najlepszym kandydatem :lol:

Mylisz się. Poparcie dla tego kandydata jest spore, największe w szeregach młodych osób. Jeżeli każdy by wychodził z założenia, że jego kandydat nie przejdzie i lepiej oddać swój cenny głos na jednego czy drugiego, co do którego nie masz przekonania, ale głosujesz tylko dlatego, że ma największe szanse - to błąd! Właśnie przez głosowanie na SWOJEGO kandydata przyczyniasz się do wzrostu poparcia dla niego, a takich jak Ty jest więcej. Nawet jeżeli nie wygra tych wyborów, ale dostanie dobry wynik, a to będzie to znak, że w następnych wyborach trzeba się pokazać ludziom jeszcze bardziej, może zmienić zasady przebiegania kampanii, żeby dotrzeć do większości. Znak, że należy startować, bo skoro jako debiutant miało się całkiem dobry wynik to, jest to zachęta, aby podbudować pewne kwestie i wystartować raz jeszcze, że zdwojoną siłą.
Nie wolno ulegać sugestiom mamy, taty, babci, psa i świnki morskiej. Głosuj z własnym sumieniem i będzie dobrze. Wybór mniejszego zła, to zły wybór, skoro mamy szansę w końcu coś zmienić. Pozdrawiam!
PS-Nie jestem członkiem rodziny Pana Krzywdy, nie działam w jego komitecie wyborczym, z niczego polecenia nie piszę tego postu. Tak na w razie co, bo niezła paranoja się szerzy na forum w tych kwestiach ;-)
Wolę wytarzać się nago w pokrzywach, niż być solidarną z niektórymi kobietami.

Miejscowość: Z piekła rodem ;)

do stalina

Postprzez NOWICJUSZ » 2010-11-18, 13:16

Uważam STALINA za prowokatora który sam startował w poprzednich wyborach do Rady Miasta i nazbierał tylko 70 głosów .STALINIE przestan srać we własne gniazdo A to że masz sprawy sądowe z Panem Wojtiukiem które notabene przegrywasz świadczą o tobie :roll:
NOWICJUSZ

Postprzez kostek411 » 2010-11-18, 14:00

Uf!!!!!! Przeżyłem spotkania Panów W.i P.
Tak prawde mówiąc dla laika politycznego Pan W. gada sensownie, lecz dla mnie są to obiecywanki nie do spełnienia. Coś może z tego udałoby się zrealizować , ale bez przedstawienia programu naprawczego ma się to nijak do rzeczywistości. Śmierdzi mi to oszustwem wyborczym i czczym gadaniem.Mając na uwadze ,że znam Pana W. nie od dziś , wcale sie temu nie dziwię. Pan P. prowadzi kampanie negatywną i bije Pana W. jak Gołota swoich przeciwników ,czyli poniżej pasa. No cóż , ale przecież to walka wyborcza i gdyby Pan P. dołożył do tego również program naprawczy to pewnie Pan W. nie miałby szans.
Szanowni forowicze- ani jeden ,ani drugi nie uzdrowia Naszego miasta i gminy,ani jeden ani drugi nie ma pomysłu i nie mówi o perspektywach dla młodych Naszego miasta i wreszcie ,znając przeszłość jednego i teraźniejszość drugiego żaden nie jest godnym zaufania samorządowcem.Brak im klasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kostek411

Postprzez Adalbert » 2010-11-18, 20:47

Adalbert

ha ha

Postprzez NOWICJUSZ » 2010-11-18, 22:03

Adalbert napisał(a):Co wy Na To?? ;-)

http://jakleci.pl/miasto/545-Jastrowie
PO PROSTU SAM SOBIE NATRZEPAŁ GŁOSÓW I TYLE :evil:
NOWICJUSZ

PoprzedniaNastępna

Wróć do Burmistrz i Rada Miejska

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości